Květen 2011

Vyšší cíl

9. května 2011 v 17:53
Ahoj:)
Tak jsem se rozhodla!!
Od teď hubnu znova! Dostala jsem se k cíly 58 kg ale to bohužel nestačí:(
Furt mám tukovou velkou pneumatiku kolem břicha a je to tak nechutný že mi je z toho špatně a nohy? To raději nemluvím. Takže se do toho poušťím znova! Z větší vervou a tentokrát to prostě dám a ty kg budou rychle dole samozřejmě nebudu hubnout uplně rychle nechci abych zase měla 70 kg jako předtím:( Budu moc ráda za každou podporu ať vím že v tom nejsem sama. Tentokrát to dám !! Vždy když se na blog dostanu tak vám hned napíšu jak na tom jsem tak se mějte a at jdou kila hezky dolů Sweetskinny-girl

Zdravím :)5.5.2011

6. května 2011 v 13:54
Ahojky holky
To je tak strašně dlouho co jsem tu nebyla moc mi to tu chybí:(
Ale co se dá dělat no tak vám jdu říct aspon jak se mi daří:
¨Dostala jsem se k cíli !! Ano ale bohužel ne tak uplně sice už mám 58 kg ale chtěla bych ještě zhubnout tak 4-5 kg
protože špeky na břiše mam pořád to je strašný :( Ale nelámu si s tím hlavu za měsíc je to dole .Jsem se rozhodla že během května to dám a už na tom pracuju :)
Držím dietu ne tak že bych nejedla ,furt se snažím jíst zdravě a více se hýbat snad se mi to podaří.
Dlouho jsem tu nebyla jen proto že už od Vánoc máme rozbitej počítač tak mamka rovnou odhlásila ineternet a myslím si že mi to hodně prospívá když už se vuubec nikdy nedostanu k pc a nesedim tam a nekynu jako předtím vubec mi to sezení u pc nechybí !! :) A jak se máte vy jak vám jde hubnutí? držím vám všem palečky jste suprový holčiny a za chvíly se těch kg všechny zbavíme !! :) Jste super Vaše Sweetskinny:))